umíme a nabízíme...

široká paleta stavebních činností

partners image

naše služby

Provádíme stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytů i domů, rekonstrukce bytových jader, obklady a dlažby, zateplení fasád, montáže sádrokartonových konstrukcí a pokládku zámkové dlažby. Dále také výměnu oken a dveří. Dále se od roku 2008 se specializujeme na montáž lícových cihel a pásků včetně montáže zateplovacího systému s finální úpravou cihelným páskem dle certifikátu firmy QUICK MIX. více na www.fasadazlicovek.cz

Stali jsme se odbornými dodavateli v rámci programu Zelená úsporám. Program Zelená úsporám je zaměřen na podporu instalací zdrojů na vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie, ale také investic do energetických úspor při rekonstrukcích i v novostavbách. V rámci tohoto programu je podporováno kvalitní zateplování rodinných domů a bytových domů, náhrada neekologického vytápění za nízkoemisní zdroje na biomasu a účinná tepelná čerpadla, instalace těchto zdrojů do nízkoenergetických novostaveb a také výstavba v pasivním energetickém standardu.

V rámci tohoto programu se specializujeme na montáž vnějšího zateplovacího systému (polystyrém, minerální vlákna) a na zateplování podlah a střech (minelární vlákna). Ve spolupráci s našimi partnery vám nabízíme i kvalitní plastová okna a venkovní dveře, na které jsou rovněž poskytovány dotace.